SZKOŁA PODSTAWOWA 7/8 KLASA MŁODZIEŻ LICEALNA           KURSY FCE/CAE KURSY MATURALNE INDYWIDUALNE STACJONARNE / ONLINE

SZKOŁA PODSTAWOWA 7/8 KLASA

Pragniemy zaoferować Państwu kursy języka angielskiego dla młodzieży. W odróżnienniu od wcześniejszych kursów dla dzieci, zwiększona zostaje roczna liczba godzin jak również czas trwania zajęć. Na kurs składa się 60 spotkań po 90 minut ( 2x 45 minut). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w grupach od 5 do 10 osób. W cenę kursu wliczone są podręczniki oraz wszystkie dodatkowe materiały.  Zajęcia prowadzone są w nowatorski sposób uwzględniając najnowsze trendy edukacyjne a kursanci zostają dopasowani do grupy odpowiadającej ich umiejętnościom językowym. Dzięki takiemu podejściu zwiększa się płynność oraz atrakcyjność lekcji. Zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim. Lektorzy prowadzący zajęcia kładą bardzo duży nacisk na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Lektor prowadzący zajęcia sprawdza na bieżąco postępy uczniów. Po każdym przerobionym dziale sprawdzana jest znajomość przerobionego materiału. Aby nauka przebiegała w jak najbardziej efektywny sposób, w trakcie zajęć uczniowie mają pięciominutową przerwę. Współpracujemy z wydawnictwem Oxford. Dzięki temu poza wszystkimi materiałami, które kursanci dostają w trakcie kursu, zapewniamy również dostęp do platformy z materiałami online. To nowoczesne narzędzie pozwala nam monitorować prace uczniów. W celu uzyskania większej ilości informacji polecamy sprawdzić zakładkę informacje.


POZIOMY

Poziom A2 ( pre-intermediate)
Poziom A2 + (pre-intermediate+)
Poziom B1 (intermediate)

PŁATNOŚĆ RATALNA:

Opłata startowa : 400 zł

8 rat płatnych co miesiąc: 8 x 245 zł

Płatność jednorazowa (2180 zł) 


POZIOMY

Poziom B1+ ( intermediate+)
Poziom B2  (upper-intermediate)
Poziom FCE (intermediate)

PŁATNOŚĆ RATALNA:

Opłata startowa : 500 zł

8 rat płatnych co miesiąc: 8 x 280 zł

Płatność jednorazowa (2560 zł) 

 

 

 

MŁODZIEŻ LICEALNA          

Pragniemy zaoferować Państwu kursy języka angielskiego dla młodzieży z klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej. W odróżnienniu od wcześniejszych kursów dla dzieci, zwiększona zostaje roczna liczba godzin jak również czas trwania zajęć. Na kurs składa się 60 spotkań po 90 minut ( 2x 45 minut). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w grupach od 5 do 10 osób. W cenę kursu wliczone są podręczniki oraz wszystkie dodatkowe materiały.  Zajęcia prowadzone są w nowatorski sposób uwzględniając najnowsze trendy edukacyjne a kursanci zostają dopasowani do grupy odpowiadającej ich umiejętnościom językowym. Dzięki takiemu podejściu zwiększa się płynność oraz atrakcyjność lekcji. Zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim. Lektorzy prowadzący zajęcia kładą bardzo duży nacisk na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Lektor prowadzący zajęcia sprawdza na bieżąco postępy uczniów. Po każdym przerobionym dziale sprawdzana jest znajomość przerobionego materiału. Aby nauka przebiegała w jak najbardziej efektywny sposób, w trakcie zajęć uczniowie mają pięciominutową przerwę. Współpracujemy z wydawnictwem Oxford. Dzięki temu poza wszystkimi materiałami, które kursanci dostają w trakcie kursu, zapewniamy również dostęp do platformy z materiałami online. To nowoczesne narzędzie pozwala nam monitorować prace uczniów. W celu uzyskania większej ilości informacji polecamy sprawdzić zakładkę informacje.


POZIOMY

Poziom A2 ( pre-intermediate)
Poziom A2 + (pre-intermediate+)
Poziom B1 (intermediate)

PŁATNOŚĆ RATALNA:

Opłata startowa : 400 zł

8 rat płatnych co miesiąc: 8 x 245 zł

Płatność jednorazowa (2180) 


POZIOMY

Poziom B1+ ( intermediate+)
Poziom B2  (upper-intermediate)
Poziom FCE (intermediate)

PŁATNOŚĆ RATALNA:

Opłata startowa : 500 zł

8 rat płatnych co miesiąc: 8 x 280 zł

Płatność jednorazowa (2560 zł) 

KURSY FCE/CAE

DLACZEGO FCE ?

  • Jest to egzamin uznawany przez instytucje, szkoły i uczelnie w krajach anglojęzycznych jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie B2.
  • Zwiększa szansę dostania się na studia w kraju i za granicą.
    podczas przygotowań do egzaminu cały czas uczysz się praktycznego angielskiego.
  • Zdobywasz najbardziej rozpoznawalny na całym świecie certyfikat językowy.

CENNIK ZAJĘĆ NA POZIOMIE FCE

PŁATNOŚĆ RATALNA:

Opłata startowa : 500 zł

8 rat płatnych co miesiąc: 8 x 280 zł

Płatność jednorazowa (2560) 


Dlaczego CAE?

  • Certyfikat ten potwierdza że możesz studiować w języku angielskim.
  • Efektywnie komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym.
  • W pełni brać udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych i seminariach akademickich, przeprowadzanych w języku angielskim.
  • Płynnie porozumiewać się w codziennej komunikacji.

CENNIK ZAJĘĆ NA POZIOMIE CAE

Płatność jednorazowa : 2900 zł

Płatność ratalna:

Opłata startowa: 600 zł

8 rat płatnych co miesiąc:8 x 325 zł

KURSY MATURALNE

Kursy maturalne przeznaczone są dla uczniów podchodzących do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Na kurs składa się 50 godzin spotkań, 2 godziny w tygodniu. Kurs prowadzony jest bezpośrednio pod kątem egzaminu. Uczniowie rozpoczynają zajęcia na przełomie września i października tak aby skończyć przed egzaminem maturalnym odbywającym się w maju. W trakcie lektor wraz z kursantami przerabia cały materiał związany z gramatyką, słownictwem oraz wszystkimi umiejętnościami językowymi potrzebnymi do egzaminu maturalnego. 


CENNIK

Płatność jednorazowa(5% zniżki) : 1900 zł

PŁATNOŚĆ RATALNA:

8 rat płatnych co miesiąc: 8 x 250 zł

 

INDYWIDUALNE STACJONARNE / ONLINE

Oferta szyta na miarę czyli lekcje indywidualne.

Jeśli potrzebują Państwo indywidualnego podejścia do nauczania to oferta skierowana jest do Państwa. Podczas indywidualnych zajęć języka angielskiego dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy. Poza wszystkimi materiałami, które kursant dostaje w trakcie kursu, zapewniamy również dostęp do platformy z materiałami online. To nowoczesne narzędzie pozwala samodzielnie ćwiczyć przerobiony już lub nowy materiał. W celu uzyskania większej ilości informacji polecamy sprawdzić zakładkę informacje.

 

 


Godzina Zegarowa 100 zł

 


 

 

EngPro Szkoła Językowa ul. Różana 9, 33-300 Nowy Sącz, tel: 515042203, email: