Dołączanie do zajęć stacjonarnych z domu:

Szanowni Państwo. Jeśli Państwa dzieci poczują się gorzej i zadecydują Państwo, aby dzieci pozostały w domu lub zostanie narzucona na Państwa kwarantanna, istnieje możliwość dołączenia do lekcji z domu przez internet. W każdej sali mamy zainstalowane kamery, więc dzieci widzą i słyszą wszystko co dzieje się podczas zajęć. Nauczyciel na swoim monitorze udostępnia podręcznik oraz tablice z zapiskami z lekcji.

Wirtualna klasa/ dziennik internetowy/ dołączanie do zajęć

Na podane przez Państwa adresy mailowe zostały wysłane zaproszenia do wirtualnej klasy. Pierwsze wejście musi odbyć się przez link otrzymany od nas drogą mailową. Kolejne wejście można już zrobić przez link na naszej stronie internetowej, zakładka '' strefa ucznia''. Poniżej instrukcja jak korzystać z wirtualnej klasy.

 


Krok 1


Krok 2


Krok 3

PRZYDATNE INFORMACJE

Poziomy A1,A2, B1,B2,C1,C2 czyli Europejski System Opisu Kształcenia Językowego czyli Common European Framework of Reference for Languages (CEFR). 

Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) jest międzynarodową normą opisu kompetencji językowych - używaną na całym świecie do właśnie opisu kompetencji językowych osób uczących się języków obcych. Umiejętności językowe odpowiadające każdemu z poziomów stopnia zaawansowania znajomości języka opisane są w sześciostopniowej skali, od A1 dla początkujących, aż do C2 dla tych, którzy opanowali dany język.Pomiędzy wyżej wspomnianymi poziomami rozróżnia się również poziomy ,,+'' np A2+, B1+. Dzięki takiemu, uniwersalnemu systemowi każdy, kto jest zaangażowany w nauczanie i testowanie języka, np. nauczyciele, szkoły, instytucje edukacyjne i sami uczący się, mogą poznać szczegóły dotyczące międzynarodowych wymogów stopnia znajomości języka obcego na danym poziomie zaawansowania. Oznacza to również, że pracodawcy i instytucje edukacyjne mogą łatwo porównywać egzaminy i testy. Szczegółowe informacje można znaleźć pod tym linkiem.

 

EngPro Szkoła Językowa ul. Różana 9, 33-300 Nowy Sącz, tel: 515042203, email:biuro@engpro.pl

Szkoła językowa Nowy Sącz, angielski dla dzieci Nowy Sącz, język angielski dla młodzieży Nowy Sącz, kursy egzamin ósmoklasisty, kursy egzamin maturalny