ENGPRO SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Engpro - szkoła językowa to zespół ambitnych lektorów, którzy specjalizują się w nauczaniu języka angielskiego. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Podczas zajęć duży nacisk kładziemy na bezpośrednią komunikację, wyłącznie w języku  angielskim. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w naszej siedzibie przy ul. Różanej 9 w Nowym Sączu, jak również przez online przez internet. Zajęcia przez internet cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na to, że można je przeprowadzać bez opuszczania miejsca zamieszkania czy też pracy.  Przygotowujemy również młodzież do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego czy egzaminów FCE/CAE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

 

W naszej ofercie znajdują się kursy językowe dla dzieci. Zajęcia odbywają się przede wszystkim  stacjonarnie na ulicy Różanej 9 w Nowym Sączu. Prowadzimy również zajęcia online. Nauka języka angielskiego odbywa się w atmosferze zabawy, co pozwala na przyswojenie materiału niejako mimochodem. Dzięki temu nauczanie języka angielskiego jest bardziej efektywne. Czas trwania lekcji zależy od wieku dzieci. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Jako szkoła językowa na bieżąco monitorujemy postępy dzieci. Używamy do tego zarówno tradycyjnych form ewaluacji jak i nowoczesnych metod cyfrowych.Rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci za pomocą dziennika internetowego.  Zapraszamy na zakładkę  angielski dla dzieci, aby dowiedzieć się szczegółów. 

KURSY ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Pragniemy zaoferować Państwu kursy języka angielskiego dla dorosłych. Na kurs składa się 60 spotkań po 90 minut ( 2x 45 minut). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w grupach od 5 do 10 osób. W cenę kursu wliczone są podręczniki oraz wszystkie dodatkowe materiały.  Zajęcia prowadzone są w nowatorski sposób uwzględniając najnowsze trendy edukacyjne, a kursanci zostają dopasowani do grupy odpowiadającej ich umiejętnościom językowym. Dzięki takiemu podejściu zwiększa się płynność oraz atrakcyjność lekcji. Zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.Współpracujemy z wydawnictwem Oxford. Dzięki temu poza wszystkimi materiałami, które kursanci dostają w trakcie kursu, zapewniamy również dostęp do platformy z materiałami online. To nowoczesne narzędzie pozwala nam monitorować prace uczniów. W celu uzyskania większej ilości informacji polecamy sprawdzić zakładkę informacje.

ANGIELSKI DLA ÓSMOKLASISTÓW

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

W naszej ofercie nauczania języka angielskiego znajdują się również kursy językowe dla młodzieży ze szkoły podstawowej, z klas siódmych i ósmych. Czas zajęć podczas tych kursów jest dłuższy od zajęć dziecięcych. W ramach kursu przewidziane jest 60 zajęć 90 minutowych, podzielonych na 2 jednostki lekcyjne po 45 minut. Dzielimy uczniów na grupy według ich poziomu zaawansowania. Zajęcia odbywają się tylko w języku angielskim,  z nastawieniem na wzajemne komunikowanie się, co pozytywnie wpływa na praktyczne użycie języka w codziennym życiu.  W trakcie zajęć uczniowie przerabiają zagadnienia, które potrzebne są do uzyskania wysokiego wyniku z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU FCE/CAE

Prowadzimy kursy przygotowujące do następujących egzaminów: egzamin ósmoklasisty, egzamin maturalny na poziomie podstawowym i rozszerzonym, egzaminy FCE/CAE

Jak pracujemy?

Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonymi salami wykładowymi. W każdej sali znajduje się komputer połączony z internetem oraz telewizor.  Sale językowe zaaranżowaliśmy w taki sposób, aby jak najbardziej zaangażować uczniów w prowadzone zajęcia. Lektorzy  prowadzą zajęcia wyłącznie w języku angielskim, a lektor na bieżąco sprawdza postępy uczniów. Poprzez internet rodzice mogą mieć wgląd w oceny i sprawdzić co zostało już zrobione lub jakie jest zadanie domowe. Na zajęciach korzystamy z różnorodnych materiałów, w tym z gier interaktywnych z użyciem telefonów. Prowadzimy również naukę języka angielskiego w formie online. Zapoznaj się z ofertą.