Szkoła językowa Nowy Sącz

Szkoła językowa Nowy Sącz 

Engpro - szkoła językowa to zespół ambitnych lektorów, którzy specjalizują się w nauczaniu języka angielskiego. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Podczas zajęć duży nacisk kładziemy na bezpośrednią komunikację, wyłącznie w języku  angielskim. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w naszej siedzibie przy ul. Różanej 9 w Nowym Sączu, jak również przez online przez internet. Zajęcia przez internet cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na to, że można je przeprowadzać bez opuszczania miejsca zamieszkania czy też pracy.  Przygotowujemy również młodzież do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego czy egzaminów FCE/CAE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Kursy językowe dla dzieci 

Szkoła językowa Nowy Sącz.

W naszej ofercie znajdują się kursy językowe dla dzieci. Zajęcia odbywają się przede wszystkim  stacjonarnie na ulicy Różanej 9 w Nowym Sączu. Prowadzimy również zajęcia online. Nauka języka angielskiego odbywa się w atmosferze zabawy, co pozwala na przyswojenie materiału niejako mimochodem. Dzięki temu nauczanie języka angielskiego jest bardziej efektywne. Czas trwania lekcji zależy od wieku dzieci. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Jako szkoła językowa na bieżąco monitorujemy postępy dzieci. Używamy do tego zarówno tradycyjnych form ewaluacji jak i nowoczesnych metod cyfrowych.Rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci za pomocą dziennika internetowego.  Zapraszamy na zakładkę  angielski dla dzieci, aby dowiedzieć się szczegółów. 

Kursy językowe dla młodzieży ze szkoły podstawowej, 7 - 8 klasa

W naszej ofercie nauczania języka angielskiego znajdują się również kursy językowe dla młodzieży ze szkoły podstawowej, z klas siódmych i ósmych. Czas zajęć podczas tych kursów jest dłuższy od zajęć dziecięcych. W ramach kursu przewidziane jest 60 zajęć 90 minutowych, podzielonych na 2 jednostki lekcyjne po 45 minut, z przerwą 5 minut. Dzielimy uczniów na grupy według ich poziomu zaawansowania. Zajęcia odbywają się tylko w języku angielskim,  z nastawieniem na wzajemne komunikowanie się, co pozytywnie wpływa na praktyczne użycie języka w codziennym życiu.  

Jak pracujemy?

Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonymi salami wykładowymi. W każdej sali znajduje się komputer połączony z internetem oraz telewizor.  Sale językowe zaaranżowaliśmy w taki sposób, aby jak najbardziej zaangażować uczniów w prowadzone zajęcia. Lektorzy  prowadzą zajęcia wyłącznie w języku angielskim, a lektor na bieżąco sprawdza postępy uczniów. Poprzez internet rodzice mogą mieć wgląd w oceny i sprawdzić co zostało już zrobione lub jakie jest zadanie domowe. Na zajęciach korzystamy z różnorodnych materiałów, w tym z gier interaktywnych z użyciem telefonów. Prowadzimy również naukę języka angielskiego w formie online. Zapoznaj się z ofertą.