#weloveteaching

UCZ SIĘ Z NAMI ONLINE

Serdecznie zapraszamy na kursy online prowadzone przez naszą szkołę. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące systemu oraz aplikacji z których korzystamy w trakcie zajęć. Wszystkie kursy odbywają się na takich samych zasadach jak nasze kursy stacjonarne. Istnieje  oczywiście możliwość wcześniejszego umówienia się i sprawdzenia zasady działania.

ZASADA DZIAŁANIA

WIDEO KONFERENCJE

Aby odtworzyć sytuacje przebywania uczniów w sali lekcyjnej używamy aplikacji do wideo konferencji. Dzięki temu uczniowie widzą i słyszą nauczyciela oraz siebie na wzajem. W trakcie prowadzenia zajęć nauczyciel udostępnia kursantom swój ekran na którym wyświetla im tablice, prezentacje, filmy, nagrania oraz gry językowe.  Uczniowie mają dwie możliwości pracy, korzystając z komputera wyposażonego w kamerę i mikrofon lub smartfona. Pracując na komputerze nie potrzeba instalować dodatkowego oprogramowania. Wystarczy tylko kliknąć w link swojej lekcji. Korzystając z telefonu komórkowego instalujemy aplikację dzięki której możliwe będzie łączenie się. 

 

 

WIRTUALNA KLASA

Wirtualna klasa sprawia, że nauczanie jest skuteczniejsze dzięki ułatwianiu obsługi projektów, zwiększaniu wydajności współpracy i zachęcaniu do komunikacji. Nauczyciele mogą tworzyć zajęcia, przydzielać projekty, przesyłać komentarze i zarządzać wszystkim w jednym miejscu.  Wirtualna klasa jest miejscem w którym gromadzą się wszystkie dokumenty, notatki z lekcji, linki do filmów oraz interaktywnych ćwiczeń. Kursanci mają dostęp do swojej klasy 24 godziny na dobę. Aplikacja ta zawiera również szereg przydatnych narzędzi dzięki którym, słowo zadanie domowe lub praca domowa nabiera nowego znaczenia. 

SPRAWDZANIE POSTĘPÓW

W trakcie kursu na bieżąco sprawdzamy poziom opanowania przez uczniów materiału. Za pomocą specjalnie skonstruowanych przez nas testów diagnozujących sprawdzamy postępy uczniów. Uczniowie dostają do rozwiązania szereg zadań, a zaraz po zakończeniu testu otrzymują wyniki. Chcesz zobaczyć jak to działa? Uzupełnij test poziomujący poniżej. Nie bójmy się używać słowa testowanie. W nowatorski sposób podchodzimy do pojęcia testowania, ponieważ uważamy, że niejednokrotnie aktywna praca z notatkami oraz materiałami wskazanymi przez nauczyciela jest dużo bardziej efektywna niż tradycyjne formy testów.

ZESZYT ĆWICZEŃ ONLINE

Online Workbook to nowoczesne narzędzie umożliwiające uczniom rozwiązywanie zadań z zeszytów ćwiczeń w ciekawy i angażujący sposób. Pozwala ono nauczycielom na systematyczne monitorowanie oraz porównywanie wyników poszczególnych uczniów oraz całych klas. Ćwiczenia w Online Workbook odpowiadają tym w drukowanej wersji zeszytu ćwiczeń, ale pozwalają uczniom i nauczycielom otrzymać natychmiastową informację zwrotną o wykonywanych ćwiczeniach oraz wynikach. Wszystkie ćwiczenia odpowiadają zagadnieniom i tematyce z podręcznika. 

TABLICA INTERAKTYWNA

Aby w trakcie zajęć kursanci czuli, że lekcje online nie są nastawione tylko i wyłącznie na przekaz przez lektora, ale również ich aktywną i widoczną pracę używamy pakietu narzędzie umożliwiających wspólne pracowanie na tablicy lub wspólnym dokumencie. Jest to bardzo interesująca forma pracy dla słuchaczy, którzy biorąc aktywny udział w ćwiczeniach są monitorowani przez lektora. Osoba prowadząca zajęcia, może w czasie rzeczywistym poprawiać na bieżąco prace, teksty lub ćwiczenia nad którymi pracują słuchacze. Bez względu czy jest to  kolorowy projekt dziecięcy, wypracowanie na poziomie matury rozszerzonej, zadania na poziomach egzaminacyjnych FCE,CAE,CPE lub zadania gramatyczne dla grupy początkującej. 

EngPro Szkoła Językowa ul. Różana 9, 33-300 Nowy Sącz, tel: 515042203, email:

Szkoła języka angielski prowadzi kursy o nazwie język angielski Nowy Sącz.  Szkoła język angielski online prowadzi kursy online.