STACJONARNE WARSZTATY JĘZYKOWO-KREATYWNE DLA DZIECI

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-13 lat, które chcą w ciekawy, kreatywny sposób poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego. Zajęcia zaczynają się w poniedziałek, a kończą w piątek. Uczestnicy spotykają się na cztery godziny dziennie od 10 do 14.  Podczas zajęć językowych, w formie zabawowej, uczniowie poruszą różne bloki tematyczne oraz tematy związane z kulturą krajów anglojęzycznych. Tematy dopasowywane będą do wieku uczestników.  Jedna godzina dziennie przeznaczona jest na zajęcia kreatywne podczas których uczniowie wykonują prace plastyczne oraz zadania manualne. W trakcie zajęć uczniowie biorą również udział w zajęciach sportowych oraz gimnastyce korekcyjnej. Zajęcia odbywać będą się w naszej siedzibie na ulicy Różanej 9. 

Cena - 380 zł. 

Termin warsztatów:    |   10.07 -14.07  |   

 

 

ZAPOZNANIE Z KULTURĄ ANGLOJĘZYCZNĄ 

 

Język to nie tylko słownictwo, gramatyka, idiomy, czasowniki frazowe czy kolokacje. Jest to przede wszystkim kultura o której często zapomina się ucząc się danego języka. W trakcie naszych warsztatów chcemy przybliżyć kulturę poszczególnych krajów anglojęzycznych oraz uświadomić jej wpływ na nasze codzienne życie. Zajęcia będą dotyczyły zwyczajów, geografii czy popkultury Wielkiej Brytanii oraz Stanów zjednoczonych.

ZAJĘCIA RUCHOWE

Dobre wakacje to takie podczas których dzieci spędzają czas aktywnie. Z tego właśnie powodu uczestnicy warsztatów kreatywno-językowych będą brać udział w grach i zabawach ruchowych na zewnątrz, gimnastyce korekcyjnej oraz grach ruchowych przy użyciu konsoli Nintendo Switch.

ZAJĘCIA KREATYWNE

W erze komputerów zatracamy umiejętność czerpania przyjemności z manualnego tworzenia pięknych prac oraz przedmiotów. Dlatego podczas naszych warsztatów uczniowie tworzyć będą prace plastyczne, kolaże oraz projektować ubrania.

 

Sprawdź film z warsztatów