KURSY WAKACYJNE 2020

STACJONARNE KONWERSACJE DLA NASTOLATKÓW

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne kursy języka angielskiego dla nastolatków. Kurs trwa 20 godzin, a zajęcia odbywają się codziennie przez 2 godziny lekcyjne.  Pomiędzy lekcjami kursanci mają 10 minut przerwy. Podczas kursu uczniowie skupiają się na ćwiczeniu mówienia, wykonując z lektorem ćwiczenia w formie konwersacji oraz grając w gry językowe dopasowane do wieku uczestników. W trakcie kursu uczniowie poruszą 10 bloków tematycznych.  Zajęcia odbywają się w formie zajęć  stacjonarnych. W grupie może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, aby zachować 4m2 na uczestnika. Spotkania odbywać będą się w naszej siedzibie na ulicy Różanej 9, przy uwzględnieniu wszystkich wytycznych epidemiologicznych. Rozpoczęcie w drugim tygodniu lipca tj. 06.07.2020 a koniec 17.07.2020. Cena kursu - 280 zł. Zajęcia odbywają się na następujących poziomach zaawansowania:  elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, FCE, CAE. 

Łączna liczba godzin : 20 ( 45 minut)

STACJONARNE WARSZTATY JĘZYKOWO-KREATYWNE DLA DZIECI

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-13 lat, które chcą w ciekawy, kreatywny sposób poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego. Zajęcia zaczynają się w poniedziałek, a kończą w piątek. Uczestnicy spotykają się na trzy godziny dziennie od 9 do 12.  Dwie godziny poświęcone są na gry i zabawy językowe. Podczas zajęć językowych, w formie zabawowej, uczniowie poruszą 10 bloków tematycznych, jeden blok tematyczny na jednej godzinie. Tematy dopasowywane będą do wieku uczestników.  Jedna godzina dziennie przeznaczona jest na zajęcia kreatywne (plastyczne, techniczne, fotograficzne, filmowe). Z racji obostrzeń związanych z korona wirusem, w grupie może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, tak aby zachować 4 m2 na uczestnika. Zajęcia odbywać będą się w naszej siedzibie na ulicy Różanej 9, przy uwzględnieniu wszystkich wytycznych epidemiologicznych.  Cena - 250 zł. 

Terminy warsztatów: 06.07. - 10.07,  13.07 - 17.07, 20.07 - 24.07,  27.07 - 31.07

INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Serdecznie zapraszamy na intensywny kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych. Kurs trwa miesiąc, a zajęcia odbywają się codziennie przez 2 godziny zegarowe. Pomiędzy lekcjami kursanci mają 15 minut przerwy. Zajęcia odbywają się stacjonarnie i  rozpoczynają w drugim tygodniu lipca tj. 06.07.2020. a kończą 07.08.2020.  Cena kursu - 950 zł. W cenę nie jest wliczony podręcznik. Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie 5 osobowej, na następujących poziomach zaawansowania: beginner, elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, FCE. 

Łączna liczba godzin : 44 ( 60 minut)

KONTAKT:

Tel: 515042203

E-mail: biuro@engpro.pl

INTENSYWNE KURSY DLA DOROSŁYCH

Serdecznie zapraszamy na intensywne kursy języka angielskiego dla dorosłych. Kurs trwa miesiąc, a zajęcia odbywają się codziennie przez 2 godziny zegarowe. Pomiędzy lekcjami kursanci mają 15 minut przerwy. Zajęcia odbywają się w formie zajęć online lub stacjonarnie ( w zależności od sytuacji epidemiologicznej). Więcej na temat tego jak działa uczenie online można znaleźć pod tym linkiem.  Zajęcia rozpoczynają się w drugim tygodniu lipca tj. 06.07.2020. a kończą 07.08.2020.  Cena kursu - 700 zł. W cenę nie jest wliczony podręcznik. Zajęcia odbywają się w grupie minimalnie 5 a maksymalnie 8 osobowej, na następujących poziomach zaawansowania: beginner, elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, FCE. 

Łączna liczba godzin : 44 ( 60 minut)

 

KONWERSACJE  DLA NASTOLATKÓW

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne kursy języka angielskiego dla nastolatków . Kurs trwa 20 godzin, a zajęcia odbywają się codziennie przez 2 godziny lekcyjne.  Pomiędzy lekcjami kursanci mają 10 minut przerwy. Podczas kursu uczniowie skupiają się na ćwiczeniu mówienia, wykonując z lektorem ciekawe ćwiczenia oraz grając w gry językowe. W trakcie kursu uczniowie poruszą 10 bloków tematycznych.  Zajęcia odbywają się w formie zajęć online lub stacjonarnych (w zależności od sytuacji epidemiologicznej). Więcej na temat tego jak działa uczenie online można znaleźć pod tym linkiem.  Zajęcia rozpoczynają się w drugim tygodniu lipca tj. 06.07.2020 a kończą 17.07.2020. Cena kursu - 280 zł. Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie 8 osobowej, na następujących poziomach zaawansowania:  elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, FCE, CAE. 

Łączna liczba godzin : 20 ( 45 minut)

 

INTENSYWNE KURSY MATURALNE

Serdecznie zapraszamy na intensywne kursy języka angielskiego dla uczniów klas maturalnych . Kurs przewidziany jest dla przyszłych maturzystów, którzy w bardzo intensywny sposób mogą przygotować się do matury rozszerzonej lub podstawowej. Kurs trwa miesiąc, a zajęcia odbywają się codziennie przez 2 godziny zegarowe. Pomiędzy lekcjami kursanci mają 15 minut przerwy. Zajęcia odbywają się w formie zajęć online lub stacjonarnie (w zależności od sytuacji epidemiologicznej).  Więcej na temat tego jak wyglądają zajęcia online, pod tym linkiem. Zajęcia rozpoczynają się w drugim tygodniu lipca tj. 06.07.2020. a kończą 07.08.2020.  Cena kursu - 700 zł. Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie 8 osobowej na następujących.

Łączna liczba spotkań w czasie kursu: 40 godzin ( 60 minut)