WAKACYJNE KURSY DLA DOROSŁYCH

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY DLA DOROSŁYCH

 

3 x 90 min w tygodniu

42 jednostki lekcyjne

Poziomy A1-C1

Czas trwania: 10.07 - 24.08

Cena: 850 zł

Kursy intensywne to najlepsza okazja, aby znacznie polepszyć swój angielski w krótkim czasie. Jeśli masz czas na naukę tylko w wakacje, to kursy intensywne będą najlepszym wyborem. Dzięki tej formie, już w 7  tygodni można opanować materiał, standardowo przerabiany przez połowę zwykłego semestru. Istnieje możliwość kontynuacji kursów w kolejnych miesiącach.

Dostęp do platformy on-line

Gwarantujemy dostęp do platformy e-learningowej w trakcie kursu oraz 6 miesięcy po zakończeniu zajęć. Platforma jest integralną częścią naszego systemu nauczania. Dzięki niej nasi słuchacze mogą zapamiętać 100% materiału z zajęć.

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

 

Godzina Zegarowa 100 zł

Wykupując 10 godzin - zniżka 10 % - 90 zł za  godzinę zegarową

Wykupując 15 godzin - zniżka 15 % - 85 zł za godzinę zegarową

Oferta szyta na miarę czyli lekcje indywidualne

Jeśli potrzebują Państwo indywidualnego podejścia do nauczania to oferta skierowana jest do Państwa. Podczas indywidualnych zajęć języka angielskiego dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy. Poza wszystkimi materiałami, które kursant dostaje w trakcie kursu, zapewniamy również dostęp do platformy z materiałami online. To nowoczesne narzędzie pozwala samodzielnie ćwiczyć przerobiony już lub nowy materiał. Zapraszamy na darmową lekcję próbną.

Kontakt: 515042203 | email@biuro@engpro.pl